Ubírá vám velikost vašeho poprsí na sebevědomí? Zvětšení prsou bude na místě

Jsme takové, jaké jsme. Ať už jsme vysoké či nižší, štíhlé či plnější, s menším či větším poprsím – každá jsme po svém způsobu jedinečná. Je naprosto přirozené být se sebou nespokojená, jelikož všechny většinou prahneme právě po tom, co nemáme. Je třeba udržovat tu míru sebepřijetí v rovnováze, a nebýt k sobě zbytečně kritická. Dnešní inovativní doba již pokročila do takové míry, že nám dovoluje upravit na sobě téměř vše, co se nám nepozdává. Chceme-li po porodu zmenšit bříško, nabízí se liposukce. Chceme-li vyhladit vrásky, je možno podstoupit korekci pleti. Chceme-li upravit poprsí, zvětšení prsou pomocí plastické chirurgie je ideální řešení.

 

Dnešní moderní doba dokáže nemožné. Zvětšení prsou je rutinní zákrok

Ještě pár desítek let zpět byla plastika prsou velkou novinkou. Mezi námi to bylo dosti žhavé téma, jelikož pro mnohé z nás představovalo východisko z nouze. Nízké sebevědomí a neschopnost sebepřijetí kvůli malému či nevzhlednému poprsí se díky plastice pomalu stávalo minulostí. Plastika prsou znamenala víru, naději či splněná přání pro řadu z nás. Avšak znamenala i jakýsi strach a nedůvěru, jelikož praxe tohoto oboru byla na začátcích téměř nulová, a tak nebylo o co se opřít.

 

Tato obava už je dnes dávnou minulostí. Plastická chirurgie se řadí mezi vysoce pokroková medicínská odvětví. Modelace, zmenšení či zvětšení prsou představují jen úzký výčet zákroků, na které se plastická chirurgie specializuje. Jednou z nejžádanějších služeb vůbec je právě zvětšení prsou, jelikož klade důraz na jednu z ženských hlavních předností.

 

Nemusí se jednat o kosmetický výmysl. 3 důvody proč ženy podstupují zvětšení prsou

S jistotou se najde řada lidí, kteří určité služby plastické chirurgie odsuzují. Zvětšení prsou zabírá první příčku tohoto pomyslného žebříčku. Mnozí tento zákrok vnímají jako nepotřebný výmysl a vymoženost těch, co neví, co s penězi. Ano, jsou i takové situace, ale zdaleka nejsou všechny. Představme si proto 3 nejčastější důvody, kvůli kterým se ženy rozhodují pro zvětšení prsou;

1. Nízké sebevědomí

Tento důvod je s jistotou číslo jedna. Malé poprsí pro mnoho žen znamená potupu. Připadají si nevýrazné, méněcenné, a často i málo přitažlivé. To vše může vyústit až ve vážnější problémy se sebepřijetím, které mohou mít nepříjemné důsledky. Zvětšení prsou tomu může zcela předejít.

2. Nepřijetí společností

To, jak se na nás dívají druzí, je pro řadu lidí naprosto stěžejní – zkrátka nedokáží žít s tím, že je druzí vidí negativně. Může se to vztahovat i na ženu a její poprsí. Pakliže má žena strach, jak bude její menší poprsí vnímat druhá polovička, či dokonce lidé v jejím okolí, zvětšení prsou je jedna z možností.

3. Kosmetická úprava

Ano, někdy skutečně jde jen o již zmíněný kosmetický výmysl. Větší prsa přece jen v ženě povzbudí její ženskost a eleganci. A to není nic špatného, Má-li žena dostatečné finance, zdravotní predispozice a chuť nechat si svá prsa zvětšit, nic by jí v tom nemělo bránit.

 

Obavy dejte stranou. Specializované kliniky odvádějí špičkovou práci

Máte strach, že se jedná o jakousi řezničinu? Máte obavy z bolestivého zákroku či viditelných jizev? Nic z toho skutečně není potřeba. Obor plastické chirurgie je dnes již na světové úrovni. Specializované kliniky zaměstnávají jen ty nejzkušenější odborníky, kteří se vyznají v tom, co dělají. Ze zákroku tak neodejdete s bolestí či nevzhlednou jizvou, nýbrž s radostí nad splněným snem.

Soňa Šulová