Sexuální povyražení v Praze? Víme vše!

Praha vždy byla a stále zůstává centrem dění v České republice. Nevyhne se proto ani prvenství v oblasti nabízení sexuálních služeb. Tou je Praha mezi českými městy vyloženě proslulá. Její proslulost samozřejmě sahá daleko dál, než ke státním hranicím. Do Prahy míří pravidelně i sexuchtiví turisté. Stověžatá matička Čech je také častým útočištěm konání rozluček se svobodou mladíků hlavně ze západní Evropy. Jaké služby sexuálního charakteru se dají v Praze využít? Které erotické služby jsou opravdu zajímavé?

Erotické masáže

Erotické masáže jsou krásným příkladem toho, jak se dá velmi příjemně relaxovat. Mohlo by se zdát, že erotická masáž od erotické masérky je zástěrkou pro prostituci, ale není tomu tak. Erotické masáže jsou oficiální službou, kterou poskytují krásné masérky. Masáž realizuje buď jedna masérka, klientovi se mohou samozřejmě věnovat rovnou dvě krásky zároveň. Masérky jsou na přání klienta oblečené například do svůdného spodního prádla, svůdných punčoch, nebo mohou být zcela bez oděvu.

Erotické masáže v hlavním městě

A kde hledat nejlepší erotické masáže? Praha se nabízí jako přirození centrum erotických služeb. Ovšem hledáte-li erotickou masáž jakéhokoliv druhu, pak nezapomeňte, že mezi ně rozhodně nepatří ostrý sex. Vyvrcholení se ale masírovaný většinou nevyhne. O to zde přece v erotické masáži také jde. Klient může strávit na velmi příjemné masážní podložce dle přání od půl hodiny do dvou hodin. Masáže se nabízejí různého charakteru, masíruje se éterickým oleji, masážními nebo speciálními oleji. Zážitek je násobený krásným prostředím a příjemnou relaxační hudbou. A co je cílem erotické masáže? Hlavně kompletní relaxace a uvolnění. Které části těla dostanou péči sličné masérky?

 • krk
 • záda
 • paže
 • nohy
 • třísla
 • intimní zony
 • hýždě
 • chodidla

Mohou přijít i ženy?

Samozřejmě ani ženy nejsou z těchto erotických radovánek vyloučeny. Služby jsou nabízeny jak mužům, tak párům a mohou je využít a doteky nabitou relaxaci celého těla si užít i představitelky něžnějšího pohlaví.

Sex jako zboží

Opravdový sex patří mezi další služby, které v hlavním městě samozřejmě nechybějí. Vlivem pandemie se nabídka trochu změnila, ale stále jsou nabízeny tyto varianty:

 • Erotické kluby – patří mezi nejluxusnější nabídku sexuálních služeb a samozřejmě také nejdražší. Nabízejí kvalitní slečny, které klientům mohou nejdříve zatančit, dát si s nimi drink na baru a pak je zavedou do speciálních pokojíčků, kde proběhne objednaná rozkoš.
 • Priváty – inzerci na priváty stále najdeme v inzertních médiích. Slečny různé kvality nabízejí svoje tělo a sexuální služby v soukromí bytů nebo pokojů.
 • Eskort – kdo chce, může si objednat dívku domů nebo na hotelový pokoj. Ten je pro tuto službu daleko vhodnější, jedná se přece o velice diskrétní schůzku…
 • Pouliční prostituce – tento způsob nabídky sexuálních služeb lze stále tu a tam objevit i v našem hlavním městě. Kvůli pandemii covidu se tento pro běžné lidi nepříjemný obsah nabídky lehce utlumil a tyto dámy mají v budoucnu strach o svoji obživu.

Dívky na jednu noc?

Cizincům se občas naskytne příležitost povyražení se svobodnými dívkami, které berou tento flirt jako zábavu a možnost se nechat pozvat na drink do klubu nebo třeba na drahou večeři. A že někdy skončí sexem? Dobrovolnosti se přece meze nekladou!

A jak se díváte na krátkodobé sexuální románky nebo rovnou erotické služby vy? Jste spíše jejich příznivci, nebo tato oblast patří mezi tabu vašeho života? Přiznali byste někdy návštěvu kněžky lásky? Napište nám anonymní komentáře!

Soňa Šulová