Den mužské masturbace nebo společné sprchy? Víme, kdy se slaví! 

Japonsko je zemí mang, třešňových květů a sushi. Je to ale také země velmi otevřená sexu. Svědčí o tom třeba i to, že smyslné nuru masáže pochází právě odtud! Bizarnější už nám ale může připadat to, že Japonci každoročně pořádají festival věnovaný oslavám penisu a 21. července slaví svátek mužské masturbace. Chcete se o této oslavě “ruční práce” čili  handjobu dozvědět více? A víte, že zdaleka není jediná oslava, ke které se můžete v průběhu roku přidat? 

Jak svátek vznikl?

Zřejmě vás nepřekvapí, že se nejedná o oficiální svátek, který by slavila široká veřejnost. Ve skutečnosti jde o velmi povedenou marketingovou akci společnosti Tenga, která se specializuje na výrobu sexuálních hraček pro muže. Její vlajkovou lodí jsou „Tenga Eggs“, které na svou vlastní kůži můžete vyzkoušejte i vy! Některé salóny nabízejí v rámci služeb za příplatek právě jejich použití. Tak proč si svou příští masáž prostaty v Praze jimi neokořenit!? 

Příležitost k oslavě se vždy najde!

V celém kalendářním roce bychom našli podobné peprné „svátky“. Je vůbec potřeba, aby takové dny věnované oslavám sexu a intimitě vůbec vznikaly? Zřejmě ano. V dnešní uspěchané době je každá záminka a příležitost dobrá k tomu, abyste se zastavili a dopřáli si to nejsladší potěšení. Jestli chcete, vezměte si k ruce diář a začněte kroužkovat! 

Den společného sprchování

I když venku mrzne, u vás doma to může být pořádně žhavé! Den společného sprchování totiž připadá na 13. ledna! Přemýšlíte, jak lidé na tento svátek přišli? Skutečný původ tohoto svátku je nejasný, podle všeho ho v roce 2016 jednoduše spustil hashtag #ShowerTogetherDay na sociálních sítích. 

Mezinárodní den fetiše

Vznikl sice ve Velké Británii, ale slaví se celosvětově. Každoročně připadá na třetí lednový pátek a primárně se zaměřuje na podporu BDSM komunity a zvýšení podvědomí a fetišismu obecně. Využijte tento den na experimenty nebo sexy masáž s BDSM prvky! 

Den spodního prádla

O něm jste už možná slyšeli! Připadá vždy na 24. dubna a vznikl proto, aby oslavil krásu našeho těla. My ale navrhuje spodní prádlo odložit a užít si každý centimetr naší pokožky bez něj! Přidáte se? 

Léto přímo vybízí k odhalování

Již před 15 lety byl ve spojených státech ustanoven 23. srpen jako „Topless Day„. Ženy a dívky při této příležitosti na veřejnosti odhazují své svršky, aby upozornily na problematiku rovnoprávnosti pohlaví. 

Jen pár týdnů předtím, konkrétně 22. června se do oslav mohou zapojit i muži v rámci No Pants Day – dne bez kalhotek či trenýrek. Půjdete letos do toho také? 

Na své si přijdou i milovníci hraček

A to přesně 4. listopadu. Tento den je věnován všem erotickým pomůckám, se kterými se při intimních hrátkách rozhodně nudit nebudete. Je jen na vás, jestli si s nimi budete užívat sami, s partnerem či dokonce partnery! 

Vyzkoušejte nové sexuální polohy

Víme hned o několika svátcích, které vybízí k tomu, abyste vystoupili ze své komfortní zóny a vyzkoušeli nové sexuální polohy. Možná takové, které jste viděli ve filmech nebo ty, o nichž mluvil váš kamarád. 

Den k tomu jako stvořený je 9. červen, který Američané oslavují jako „Sex Day“ jednoduše den sexu. Jiní ten samý den věnují oslavám pořádně pikantní pozice – „69“. Jen dvanáct dní na to pak připadá světový den Kamasutry. 

I erotické masáže v Praze – a vůbec po celém světě – by si zasloužily své zvláštní místo v kalendáři. My se ale přimlouváme za to, abyste si smyslných doteků užívali nejen 1. října. Vaše tělo i mysl si zaslouží hýčkat každý den, po celý rok. Co třeba s tími začít ještě dnes?

Soňa Šulová