Online přípravné kurzy

On line přípravné kurzy na zkoušky City & Guilds (IESOL/ISESOL)

Tyto kurzy byly vyvinuty specificky City & Guilds a rozšiřují tak portfolio přípravných materiálů na zkoušky od úrovně A1 až po C2.

Struktura kurzu:
Každý kurz obsahuje celkem 12 výukových lekcí v délce 35 - 40 výukových hodin:
  • 8 výukových lekcí na získání jazykových dovedností dané úrovně
  • 3 lekce zaměřené na zkoušku
  • 1 lekci zaměřenou na zkouškové tipy
Lekce Obsah
Lekce 1 - 4

5 výukových hodin na 1 lekci

1 hodina zaměřená na poslech, 1 hodina zaměřená na čtení, 1 hodina zaměřená na písemný projev, 1 hodina zaměřená na ústní projev

Lekce 5

Vzorová zkouška

Lekce 6 - 9

5 výukových hodin na 1 lekci

1 hodina zaměřená na poslech, 1 hodina zaměřená na čtení, 1 hodina zaměřená na písemný projev, 1 hodina zaměřená na ústní projev

Lekce 10 Vzorová zkouška
Lekce 11 Tipy na přípravu a zvládnutí zkoušky
Lekce 12 Vzorová zkouška

Výukové lekce zahrnují poslech, čtení, psaní a ústní projev. Jedná se o interaktivní studium s nahrávkami a softwarem na rozpoznání řeči, který poskytuje zpětnou vazbu na výslovnost.

Jak se přihlásit do online kurzu
Do kurzu se můžete přihlásit, až si kurz objednáte přes nejbližší testovací centrum, které Vám pošle přístupové kódy. Přístupové kódy ke kurzu jsou aktivní po dobu 3 měsíců od doby přihlášení se na http://www.cg-etutor.com (v rámci přihlášení se do systému se uvádí - křestní jméno, příjmení, emailová adresa, jazyková úroveň, kterou si přejete absolvovat a heslo). To znamená, že doba na absolvování kurzu jsou 3 měsíce od momentu, kdy se účastník poprvé přihlásí do systému.
Jak si vybrat tu správnou úroveň?

Úroveň si můžete vybrat tak, že si nejprve uděláte náš rozřazovací test zde nebo si rozřazovací test můžete udělat, až se poprvé nalogujete do systému online kurzu a poté si až vyberete úroveň.

Jak si objednat online kurz

Kurz si můžete objednat v testovacích centrech. Jejich seznam naleznete zde, případně nás kontaktujte na info@cityandguilds.cz.

Lze se podívat na to, jak kurz vypadá

Demo verzi si můžete vyzkoušet zde poté, co zadáte do kolonky s názvem username "cgdemo1" a do kolonky password "cgdemo1".

Další často kladené otázky

Často kladené otázky ohledně online kurzu naleznete zde.